Lovec věna

Lovec věna

Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat.

Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním.

Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala.  

Podzim je tady, a s ním přichází doba útulných večerů, horkého čaje a skvělých knih. Pokud toužíš po dobrodružství na hranici mezi Anglií a Skotskem, mám pro Tebe příběh, který zahřeje srdce.

"Lovec věna" Tě zavede do kouzelného prostředí podzimního Skotska a romantického Gretna Green. Hrdinka, prchající před osudem, odkryje tajemství, které změní její život navždy.
A Ty ji nyní můžeš doprovázet na vzrušující cestě.

A protože po přečtení prvního dílu série možná zatoužíš zůstat s bratry Flemingovými trochu déle, ZDE můžeš zakoupit i druhý díl série.

AI Bing
AI Bing

Zažij na podzim lásku, dobrodružství a romantiku. Věnuj čas jen sobě a nechej se unést příběhem.

Nezapomínej, že kniha je nejlepším společníkem nejen pro podzimní večery.

Recenze Renčina červená knihovna:

Lovec věna je typickým zástupcem červené knihovny, takže tu není nouze o romantiku, vášeň, spoustu nedorozumění a také vtipných situací. Oba hlavní hrdinové jsou pořádně tvrdohlaví a jejich rozdílné vychování a náhled na život vnáší do příběhu svěží vítr. Při čtení jsem se ani chvíli nenudila, pořád se něco dělo a já knihu jen nerada odkládala.